statystyki szczegółowe

Aktualności

Wysoka porażka z APN Tychy

• autor: Skra_2000, 2014-04-27 19:15

Trampkarzom naszego klubu nie udało się urwać punktów pierwszej trójce tabeli tym razem Skra przegrała z APN Tychy 1-5 na własnym stadionie.

Mecz od początku przebiegał zdecydowanie pod dyktando przyjezdnych, którzy przewyższali naszych zawodników w każdym elemencie. Mimo to to gospodarze skoncentrowani na uważnej grze w defensywie objęli prowadzenie za sprawą dobrze wykonanego rzutu karnego przez Dawida Danilczyka. Po tym golu APN jeszcze mocniej zaatakował. Na efekt nie trzeba było długo czekać pięć minut później na tablicy było już 1-1. Obraz gry nie ulegał zmianie i znowu na prowadzenie mogli wyjść gospodarze po dobrej akcji Piotra Ostalskiego na prawym skrzydle świetnej okazji na zdobycie bramki nie wykorzystał Patryk Pakuła. Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić i niedługo po tym na tablicy widniał już wynik 1-2. Seria błędów na prawej stronie boiska i sytuacji sam na sam nie zmarnował napastnik przyjezdnych. Druga część meczu nie wiele różniła się od pierwszej goście z Tychów dominowali, a Skrzacy próbowali się odgryzać kontrami jednak nawet jeśli już jakaś się zawiązała została szybko przerywana bądź brakowało dokładności. W 51 minucie na 1-3 wynik podwyższa zawodnik z Tychów i stało się jasne, że o korzystny wynik w tym meczu będzie niesłychanie ciężko. W końcówce spotkania goście dołożyli jeszcze dwa trafienia i w pełni zasłużenie wygrali spotkanie 1-5.

Skład:

Cieplewicz(55`Kowalczyk) - Gola (68` Gurdziołek), Wierus, Reterski, Krząpa - Danilczyk(36`Napieraj), Ostalski - Pakuła(55`Sarna), Madziarz(36`Krakowiak), Polak - Matyja( Kopeć `60)

Nieobecni: Janus (?)