Konkurs na OKRZYK MECZOWY - wygraj TABLET !!!

• autor: Skra_2000, 2015-03-04 12:37

Klub Sportowy Skra Częstochowa wraz ze swoim partnerem Centrum Medycznym Klara, ogłasza konkurs na okrzyk meczowy dla wszystkich drużyn młodzieżowych ,od najmłodszych adeptów akademii przedszkolaka aż do klasy okręgowej.
Musi to być okrzyk uniwersalny dla wszystkich grup wiekowych.
Wyłonione hasło będzie wdrażane i stosowane przez zawodników wszystkich drużyn a także promowane przez kibiców i klub podczas meczów i turniejów.

Musi to być okrzyk uniwersalny dla wszystkich grup wiekowych.

Mile widziane by w haśle pojawiło się słowo SKRA, okrzyk może być rymowany lub w formie przyśpiewki.
Pamiętajcie, okrzyk powinien być  pełen ducha walki i wiary w zwycięstwo, lub oddający charakter naszego klubu.

Zasady Konkursu

1. W konkursie może wziąć każdy i zgłosić dowolna liczbę propozycji

2. Propozycje hasła należy wysyłać e-mailem  na adres: klub@ks-skra.pl wraz z danymi kontaktowymi: Imię i nazwisko oraz numer telefonu i adres e-mail

3. Trzeba także dołączyć oświadczenie o treści:
„Oświadczam, że wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z przekazaniem wszelkich praw autorskich do hasła organizatorowi konkursu."

Wśród osób które wykażą się kreatywnością i stworzą najciekawsze, autorskie, premierowe i nie używane przez nikogo wcześniej hasło / okrzyk  jury wyłoni dwóch autorów, z których haseł na drodze ankiety internetowej zostanie wyłoniony zwycięzca.

Za dwa wyłonione hasła przewidzieliśmy nagrody ufundowane przez Centrum Medyczne Klara.
Do wygrania są: Tablety

Konkurs trwa w terminie od  4 do 18 marca.
Ostateczny termin nadsyłania propozycji mija  18.03.2015r.

Rozstrzygnięcie konkursu przez jury nastąpi do 23.03.2015r.

Organizatorzy: Klub Sportowy Skra Częstochowa i Centrum Medyczne Klara.